START    OFERTA    HISTORIA    KONTAKT   

W chwili obecnej grupa przygotowuje nowa ofertę programu na rok 2016.

Specjalizujemy się w pokazach ogniowych na otwartym terenie oraz pokazach w pomieszczenia z wykorzystaniem światła chemicznego i efektów UV. Pokaz za każdym razem jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, oraz potrzeby. Pokaz w naszym wykonaniu to dynamiczne połączenie spektakularnej choreografii i efektów pirotechnicznych.

Do bezpiecznego wykonania show ogniowego potrzebujemy spełnienia następujących warunków:
– plac 10×15 m, nagłośnienie, dostęp do pomieszczeń socjalnych/garderoby przynajmniej na godzinę przed pokazem, zabezpieczenia placu pokazu przez ochronę.
– używamy bezwonnych bezpiecznych substancji palnych, posiadamy również niezbędne środki ochrony przeciwpożarowej.

Fire Show:

Oferujemy pokazy z ogniem na różne imprezy typu urodziny, wesela, imprezy firmowe, festyny, dni miasta, supporty przed koncertami i nie tylko.
Długość pokazu i sprzęt wykorzystywany w nim będzie zależał od rodzaju imprezy.

Krótszy pokaz ok. 10-15 minutowy oferujemy na wesela, urodziny itp. Użyjemy poi, kij, wachlarze, efekty pirotechniczne w postaci kolorowych iskier Ilość osób biorących w pokazie to 3-5.

Dłuższy, rozbudowany i wieloosobowy pokaz z użyciem pirotechniki. Powoli budujący napięcie. Czasem straszny a czasem zabawny. Użyjemy: lin, poi, wachlarzy, pochodni , flowersticków, kiji, efektów najróżniejszych iskier.
Jako że jest to własna realizacja, muzyka jest z góry przez nas ustalona, konwencja i tematyka także. Czas trwania: 20 -25 minut, bierze udział 5-7 osób.

LED- UV show „Bezsenność”

Pokaz z użyciem światła chemicznego oraz sprzętu aktywnego w UV. Do tego kolorowe malunki i stroje tancerzy fire show.
Czas pokazu to około 15-20 minut. Pokaz świetnie nadaje się na imprezy klubowe, w pomieszczeniach zamkniętych. Niedawno gościliśmy z nim na ogólnopolskim turnieju tańca. LED-UV show może być doskonałym dodatkiem do imprez, które odbywają się w zimie.

Sezon 2015/2016:

Alicja
Przedstawienie przenoszące widza do baśniowej krainy czarów, która nieco różni się od tej z filmów i książek.

Freak Show
Dynamiczne widowisko przepełnione dużą ilością pirotechniki i niecodziennych sprzętów.

UV Show:
W pomieszczeniach zamkniętych oferujemy 15 minutowy pokaz UV, wykorzystujący zjawisko luminescencji. Podczas przedstawienia używamy barwnych rekwizytów, aktywnych w świetle UV, lub emitujących światło.
Performerzy pomalowani są również farbą aktywną UV.

Twój własny pomysł na nasze show
Organizujesz imprezę o określonym klimacie, lub po prostu masz swoją wizję jak powinien wyglądać pokaz? Jeśli skontaktujesz się z nami odpowiednio wcześnie, postaramy się sprostać Twoim wymaganiom. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące naszych pokazów.

Sezony wcześniejsze:

Rites of passage:
Przesycona etniczną muzyką, opowieść o rytuale ogniowego przejścia, o dorastaniu w plemieniu „ogniowych aborygenów”.

Sexi krawat:
Pseudo gangsterska opowieść o miłości i złych gangsterach, gościnnie wystąpił rosyjski kosmonauta. Nie należy tego pokazu brać na „poważnie”. Gagi, podpalenia, wojna dobra ze złem z przymrużeniem oka i mnóstwo dobrej zabawy okraszonej iskrami i popisami ognioplujów.